Paplūdimių priežiūra

BĮ „Klaipėdos paplūdimiai, vadovaudamasi 2015 m. liepos 2 d. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu Nr. AD1-2002 Dėl biudžetinės įstaigos Klaipėdos paplūdimiai nuostatų tvirtinimo patvirtintais BĮ Klaipėdos paplūdimiai nuostatais, prižiūri ir tvarko Klaipėdos miesto paplūdimius, esančius Melnragės – Girulių ruože ir Smiltynėje, bei naujai įrengtą Melnragės parką.

Įstaigos darbų apimtis įtakoja sezoniškumas:

Žiemos laikotarpiu (spalio – gegužės mėn.) pagrindiniai darbai:  šiukšlių rinkimas visų paplūdimių teritorijose, taip pat ir Melnragės parke, sniego ir smėlio nuo takų ir priėjimų į paplūdimius valymas rankiniu būdu ar pasitelkiant į pagalbą savaeigį motobloką, traktorių, apžvalgos aikštelių priežiūra; Smiltynėje sniego nuo pagrindinių kelių, vedančių link Jūrų muziejaus – Delfinariumo, Jachtklubo ir centrinės gelbėjimo stoties, valymas, periodiškas sniego nuo pėsčiųjų/dviračių takų, šaligatvių, aikštelių valymas ar šlavimas.

Vasaros laikotarpiu (birželio – rugsėjo mėn.) prie pagrindinių darbų – šiukšlių rinkimo, takų, šaligatvių, dviračių takų priežiūros, prisideda ir paplūdimių infrastruktūros priežiūros darbai: persirengimo kabinų priežiūra ir valymas, laikantis higienos normų reikalavimų, šiukšlių surinkimas ir išvežimas iš paplūdimių teritorijos ir kopų (darbai atliekami iki 9 val. ryto), dušinių, vandens fontanėlių, informacinių stendų nuolatinė prižiūra, siekiant  kokybiškų paslaugų užtikrinimo, taip pat atliekami nedidelės apimties rankinio šienavimo darbai, didesnių plotų nušienavimui Įstaiga samdo rangovus. Specialia technika yra atliekami periodiniai paplūdimių smėlio valymo darbai.

Go To Top